Багато людей при виборі вимикачів і розеток звертають увагу, в першу чергу, на їх зовнішній вигляд і вартість. Звичайно, це важливі критерії, але не єдині. Вибір електрики краще починати з пошуку відповіді на питання, яке завдання ви будете вирішувати з її допомогою. Компанія Ліволо пропонує широкий асортимент пристроїв, і ви обов'язково знайдете варіант, який оптимально підійде саме вам.

 

Специфіка конкретних моделей має особливе значення, коли мова йде про вибір вимикачів світла. На перший погляд, вони всі однакові. Але варто придивитися, як відразу ж стає помітна різниця між ними. Сьогодні у продажу можна знайти такі моделі:

  1. звичайні моделі, які просто включають і вимикають світло - вони можуть бути як сенсорними, так і керованих на відстані, по Wi-Fi;
  2. вимикачі прохідного типу - роблять управління світлом в довгому коридорі або просторому приміщенні особливо зручним, через те, що з їх допомогою ви можете вимкнути світло з одного пристрою, а погасити - з іншого;
  3. світлорегулятори або димери - дозволяють не тільки вмикати / вимикати світло, а й регулювати його яскравість.


Що стосується розеток, то вони теж можуть бути різними. Класичні розетки призначені для підключення побутової техніки, аудіо- і відеоустаткування, комп'ютерів, різних електроприладів з традиційною виделкою. Вони можуть бути зібрані в блоки з кількома гніздами.

Але компанія Livolo також пропонує розетки інших типів:

  1. телефонні - для підключення дротяного телефону;
  2. телевізійні - для підключення телевізора;
  3. з USB-портами - для зарядки мобільних пристроїв;
  4. з роз'ємами для кабелю RJ-45 - для кабельного підключення до інтернету.


Фірма виробляє блоки, в яких комбінуються розетки різних типів. Таким чином ви легко виберете варіант, який оптимально підходить для комфортного використання з усіма наявними у вас стаціонарними та мобільними пристроями.

З актуальним асортиментом розеток і вимикачів виробництва Livolo ви можете познайомитися на сайті https://livolo.in.ua.

Компанія приділяє велику увагу зовнішньому вигляду своєї продукції. Тому ви можете вибрати пристрої з серій Classic C7 різних кольорів: білий, чорний, сірий, золотий, рожевий, зелений, блакитний.
Завдяки великому вибору ви обов'язково знайдете варіант, який підійде саме вам, допоможе реалізувати ваші дизайнерські ідеї та гармонійно впишеться в інтер'єр вашого будинку.