Коли ми думаємо про дизайн інтер'єру нашого дому, ми намагаємося знайти рішення, які відповідають одночасно кільком критеріям. Звичайно, естетичний вигляд має вирішальне значення, але в більшості випадків практичність також є важливим аспектом.

Якщо ви прагнете до повної гармонії у всьому, то комбінація вимикача і розетки Livolo 2 в 1 напевно вам сподобається. Зрештою, гармонія визначає все наше життя — кольори, візерунки, форми, які ми використовуємо, багато говорять про наші смаки.

 


Перш за все, ви думаєте, що там, де потрібен вимикач, може стати в нагоді розетка. Ви також знаєте, що не завадить мати щось не тільки красиве, а й довговічне, що характерно для будь-якого продукту Livolo: завдяки загартованому склу практично неможливо зламати дзеркально гладку поверхню, при цьому конструкція вогнестійка. Вологозахист дозволить встановити вимикач поруч з шафою в ванній кімнаті.


Вам не потрібно відмовлятися від практичності або дизайну, підключивши перемикач з розеткою Livolo. Ці перемикачі зручні та прості у використанні, безпечні, а оскільки вони не знебарвлюються, вони надовго прикрасять стіни будь-якої кімнати своєю сучасною формою.