Якщо ви хочете надати квартирі дійсно вишуканий зовнішній вигляд, чорний і білий — два найідеальніші кольори та для цього. Чистий, повітряний білий і злегка агресивний чорний кольори самі по собі підходять для того, щоб наповнити інтер'єр досконалістю, і їхнє поєднання створює справді унікальний ефект. Звичайно, багато хто може бути проти цих двох кольорів: чорний занадто похмурий, а білий брудниться і рано чи пізно виглядає більш сірим. В цьому випадку замість того, щоб робити всю квартиру чорно-білою, може бути хорошим рішенням скомбінувати їх з якимось іншим кольором, тому що вони добре поєднуються з усім через свою нейтральність.

Мабуть, немає двох елегантніших кольорів, ніж чорний і білий. Тому не випадково, що на заходах вони є найчастіше використовуваними кольорами, чи то весілля, концерт класичної музики чи театралізована вистава.

Чорний і білий у повній гармонії

Незалежно від стилю та кольору ваших меблів та стін, чорно-білі сенсорні або димерні вимикачі Livolo ідеально впишуться у будь-яку обстановку. В основному це пов'язано з гладкою формою і тим фактом, що чорний і білий ідеально гармонують з усіма відтінками палітри. Темно-жовтогаряча вітальня? Життєрадісна червона кухня? Стримана бежева спальня? Вимикачі світла Livolo матимуть гарний вигляд у всіх кімнатах, тому що вони відрізняються витонченим стилем і сучасністю одночасно, тому ми можемо вибирати між молодіжною квартирою та буржуазним будинком.