Виразний елегантний чорний колір стає все більш популярним для оформлення великих просторів і просторих інтер'єрів. Як застосувати, а головне — виділити цим кольором найдрібніші деталі кімнат?

Хто має гарний смак і хоче самостійно обставити свій будинок, часто переходить до класичних безпечних рішень. Наприклад, чорний і білий, модні протягом століть, або ефектне поєднання червоного і чорного.

Що мені потрібно знати про чорний колір, якщо я хочу використовувати його в інтер'єрі?

Що ж, чорний, безперечно, дуже елегантний і виразний колір, але якщо його буде занадто багато, він легко може пригнічувати.

Уявіть собі кімнату, де кожна стіна пофарбована в чорний матовий колір. Жахливо гнітюче і похмуро, чи не так? А тепер уявіть собі різноманітний простір, де одна зі стін прикрашена великою, сліпуче яскравою полірованою плиткою зі сріблястим блиском? Чи таке, де глянцева поверхня була такою ж дзеркально-гладкою, як скло, але перегородка залишилася білою, а перед нею поставили червоний диван?

Загальний ефект зовсім інший, правда? Таким чином, чорний колір не повинен з'являтися на одній і тій же поверхні або у всіх площинах, а глянцевий відтінок більш цікавий, ніж матовий. Навіть за допомогою одного або двох точкових світильників ви можете оживити свою декоративну плитку, 3d-декор стін або текстильні шпалери. Однак також факт, що потрібно якимось чином використовувати виділений колір на іншій стіні, особливо якщо ми хочемо зробити його переважаючим. Але як ми можемо зробити це найпростішим способом, щоб це не виглядало надто нав'язливим?

Розмістіть красивий вимикач світла на протилежній білій стіні.

Вимикачі Livolo з чорного кришталю — це напрочуд елегантні та зі смаком оформлені вироби, які також можна використовувати як справжні невеликі прикраси для стін.

Ідеї, щоб привернути погляд

Чорна плитка на стіні навпроти чудових чорних скляних перемикачів сяє приємним підсвічуванням, а жива червона троянда в кришталевій вазі, залишена на білому або чорному скляному журнальному столику, надає інтер'єру свіжості. Це чудова загальна картина ідеального драматичного інтер'єру. Для менш сміливих ми рекомендуємо багато білих поверхонь та менше чорних глянцевих аксесуарів. Чорний вимикач світла може добре поєднуватися з настінним годинником або будь-якими невеликими прикрасами, елементами декору у квартирі. Варто спробувати!