Занадто довгий коридор? У кімнати декілька входів? Якщо відповідь на ці питання позитивна, то вам потрібні прохідні вимикачі Livolo, які дозволятимуть зручно керувати освітленням з двох і навіть більш різних місць.

В яких кімнатах варто встановити прохідні вимикачі?

Як було сказано у вступі, прохідні вимикачі добре справляються з роботою в приміщеннях, де потрібно керувати світлом із двох і більше місць. Це може бути досить довгий коридор або сходова клітка, тому що вони занадто великі, щоб вирішити проблему за допомогою лише одного вимикача з таймером. У таких випадках доцільно розмістити вимикач у кожному кінці кімнати, щоб вони керували однією і тією ж лампою. Отже, коли ми заходимо, скажімо, в коридор, ми можемо увімкнути світло, а пройшовши його, ми можемо просто вимкнути джерело світла іншим вимикачем.

Керуйте світлом з декількох місць і навіть на відстані

За допомогою системи Livolo можна керувати освітленням кімнати з чотирьох або п'яти різних місць. Хоча це, ймовірно, потрібно рідко, це не є перешкодою, якщо є потреба. Все, що вам потрібно зробити, це запрограмувати вимикачі, вказівки ви зможете знайти в інструкції з експлуатації. Крім того, перемикачі Livolo доступні у версії з дистанційним керуванням, тому вони дійсно пропонують вам найбільшу зручність.

Висока якість та елегантний дизайн

Ми говорили це багато разів, але неможливо не підкреслити, що вся продукція Livolo, включаючи перемикачі, характеризуються однаковою високою якістю виготовлення. Прохідні вимикачі Livolo також мають вже добре відому скляну кришку з кількома кольорами на вибір.