Жалюзі — дуже практичний винахід, оскільки вони можуть ефективно утримувати небажане світло, коли, наприклад, ви хочете розслабитися протягом дня. Крім того, їх також можна використовувати для регулювання температури в будинку таким чином, щоб вони не пропускали спекотне сонячне світло влітку. Жалюзі також мають функцію шумозаглушення.
Крім безлічі переваг, у них є і недоліки: вранці, ви або вмикаєте світло, яке може бути дуже яскравим, або підносите свій телефон до вікна чи вимикача, щоб підняти жалюзі та впустити світло в кімнату. Жоден зі способів не дуже зручний. В такому випадку у нас є оптимальне рішення: сенсорний радіокерований вимикач для штор, жалюзі та навісів.

Ви можете зручно керувати жалюзі з ліжка

Тільки подумайте, наскільки приємніше, мабуть, простягнути руку до тумбочки, взяти пульт дистанційного керування і повільно підняти жалюзі, не вилазячи з-під теплої ковдри. Хіба це не звучить краще? Ви можете впустити перші промені сонця, не отримуючи занадто багато яскравого світла, тому що жалюзі будуть поступово підійматися та очі встигнуть пристосуватися до освітлення. Ідеально, вірно? Кожен заслуговує такої розкоші!

Інші переваги жалюзі з дистанційним управлінням полягають в тому, що жалюзі стають легко керованими, якщо їх не підіймати вручну. Шнур не застряє, і, що не менш важливо, вони стають менш гучними, ніж ті,якими потрібно керувати вручну. Крім того, Ви зможете контролювати інтенсивність і кількість світла, що надходить в будь-яку кімнату в будь-який час. Пульт дистанційного керування Livolo дозволяє перемикатися між кімнатами залежно від того, яким вікном ви хочете керувати.

Тільки лише одним натисканням кнопки, ви можете опустити всі жалюзі вночі, або закрити їх всіх відразу вранці.